Годівля на рівні із технологією вирощування та селекцією є основою для успішного вирощування сільськогосподарських тварин. Деякі науковці стверджують, що успіх виробництва продукції тваринництва на 60% залежить від раціону та технології. І поки вчені сперечаються, ми виготовляємо кращі корми під брендом GRANULA GOLD. Найбільше на ефективність годівлі й рентабельність виробництва впливають: вид корму і тип годівлі, нормування добової даванки корму, кратність, місце і час годівлі та напування, щільність тварин у станку, розмір кормових груп, фронт годівлі.

Організувати якісну годівлю поголів’я з максимальною ефективністю простіше простого: ви обираєте потрібне кормове рішення від GRANULA GOLD, регулярно згодовуєте готовий повнораціонний комбікорм чи самостійно готуєте кормосуміш на основі БМВД. І рахуєте прибутки. Адже найскладнішу роботу ми виконали за вас: розробили раціон, збалансували поживні речовини, вітаміни, мінеральні речовини й функціональні добавки.

Збалансований раціон від GRANULA GOLD, який максимально враховує видову та вікову потребу тварин:

  1. Покращує органолептичні показники готової продукції (м’яса, яєць).
  2. Підвищує рентабельність тваринництва, за рахунок підвищення середньодобових приростів, скорочення періоду відгодівлі, витрат корму на виготовлення одиниці продукції.
  3. Зміцнює імунітет. Пробіотики, підкислювачі, адсорбенти мікотоксинів пригнічують патологічну мікрофлору, сприяють розвитку корисної мікрофлори, підсилюються гуморальний імунітет. Не витрачайте на лікування тварин, а вкладайте кошти в продуману ефективну годівлю.

Отримайте ефективний раціон з Granula Gold — і радійте високим приростам та продуктивності вашого поголів’я.