Теплі серпень-вересень – ідеальні для вирощування ще однієї партії качок. Птиця росте швидко + дешевого зеленого корму вдосталь, а молодняк не потребує додаткового обігріву. Всі ці фактори суттєво знижують собівартість виробництва качатини. Тому не скористатися такою можливістю – суттєвий огріх. Проте, високі літні температури можуть зіграти і в мінус. Особливо, якщо це стосується моментів годівлі.

Для того, аби виростити здорових качок влітку необхідно правильно організувати технологію вирощування:

  • не годувати борошном. Цей компонент у складі мішанок додатково вбирає вологу, склеює інгредієнти. У будь-якому вигляді борошно забиває носові ходи качки, провокуючи проблеми із диханням у молодняку та дорослої птиці;
  • не використовувати заплісняві корми та хліб. Використання цих компонентів провокує розвиток аспергільозу;
  • не давати молокопродукти. Свіже молоко дуже швидко скисає. Скисле молоко провокує діарею у молодняку;
  • не бажано згодовувати кропиву без попереднього пропарювання. Залозисті волоски травмують слизову пташенят.

Як максимально просто та швидко виростити качок влітку

Комбікорм для качок та гусей РОЗВИТОК

Для утримання птиці влітку достатньо простого загону, а не капітальної будівлі. Щодо годівлі, то при утримання качок на відритій водоймі видавати концентровані корми лише ввечері, зменшивши добову порцію комбікорму.

Аналогічно рентабельним є вирощування качок на зелені траві (вільний випас). Птиця окрім слимаків, комах, личинок споживає багато зелені. При такому способі вирощування качок також іде економне використання концентрованих кормів. Ідеальним рішенням для господарств стане комбікорм для гусенят, каченят віком від 9 до 20 тижнів GG ПК к 3к. Повнораціонний ростовий комбікорм для птиці допоможе за кілька тижнів виростити здорову, міцну птицю. Гранули корму не містять антибіотиків, стимуляторів росту, консервантів. Тому вирощена птиця має смачне м’ясо, що безпечне для споживання дорослим та дітям.

Скористайтесь останніми теплими місяцями максимально – закупіть та виростіть нову партію молодняку качок.