Комбікорм — основа раціону для сільськогосподарських тварин, продукцію яких в свою чергу споживають люди. Плюс з 19.01.2020 року в Україні набув чинності Закон України «Про безпечність та гігієну кормів». Тому галузь кормовиробництвазабов’язана впроваджувати Стандарт ISO 22000 –  «Системи менеджменту безпеки харчової продукції. Вимоги до організації, яка бере участь в харчовому ланцюжку», об’єднав вимоги стандарту ISO 9001 і принципи НАССР. При цьому сертифікація не є обов’язковою.

Тому усі виробничі потужності, де виготовляється комбікорм і преміксGranulaGold, сертифіковані згідно ISO 22000:2018 (комбікормові заводи) та FSSC 22000 (премікcний завод NOVACORE).

Раз на рік виробничі потужності, де виготовляється комбікорм і БМВД GranulaGold проходять аудит, в ході якого оцінюють в тому числі хімічний, біологічний, фізичний ризики, дотримання 7 принципів HACCP.

Наявність успішно пройденого аудиту НАССР засвідчує, що продукція є:

  • безпечною. Тобто такою, що не здійснює шкідливий вплив прямо на здоров’я тварин, опосередковано – на людей. Вся продукція, яка випускається на заводі сертифікованому згідно з вимогами ISO 22000 чи FSSC 22000 не містить мікотоксинів, важких металів та інших речовин, небезпечних поєднань чи перевищення граничних допустимих показників вмісту речовин у готовому продукті;
  • якісною. Тобто заявлена рецептура відповідає дійсності, а показники поживної, енергетичної цінності, співвідношення компонентів рецептури є оптимальним для здоров’я с-г тварин. Значить і для продукції, яку людина отримує від них (молоко, м’ясо, яйця);

 А саме підприємство має достатній запас міцності для постійного і систематичного випуску продукції. Тому, обираючи продукцію під брендом GranulaGold, ви отримуєте впевненість у якості, безпеці товарів, здоров’ї вашого поголів’я.