Гібриди свиней Hypor —  один із сучасних, найрозповсюдженіших генотипів промислових свиноферм м’ясного напрямку продуктивності.

Історія створення: селекційним центром є канадська компанія DesignedGeneticsInc. Саме вони задовольняють попит левовою часткою свиней породи дюрок у країнах Америки і Азії. Генетика Hypor представлена ​​майже у всіх європейських країнах (особливо в Німеччині, Франції та Іспанії), а також в США, Канаді, Колумбії, Мексиці, Китаї, Японії, Південної Кореї, Росії та В’єтнамі.

Основним продуктом компанії є батьківські гібридні свинки F1 -HyporЛібра ( з покращеними материнськими якостями) та гібриди HyporMagnus, HyporKanto, HyporMaxter.

Гібридні свинки і свиноматки F1 використовуються для виробництва відгодівельного поголів’я. Потомство F1 характеризується беконним типом продуктивності.

Особливості екстер’єру: тварини міцної статури, з рівною спиною. Довжина тулуба значно перевищує обхват тулуба за лопатками. Вуха злегка опущені. Масть тварини залежить від батьківських порід. Для HyporЛібра — біла, HyporMagnus — руда, з невеликим плямами як у дюрків, HyporMaxter — біла з темними плямами, HyporKanto — руда.

Переваги продуктивності:

Hypor Magnus. Поросята відрізняються міцнимздоров’ям, однорідні за вагою і мають більшу масою при народженні, що дає перевагу з самого початку! Поросята HyporMagnus народжуються з середньою масою 1,5 кг, при цьому 96% поросят важать більше 1 кг.  Поряд із великоплідністю перевагами гібриду є однорідність гнізда, сильний імунітет молодняка, низька конверсія.

Завдяки своїй неперевершеній адаптивності, гібрид буде успішним в різних типах свинокомплексів, досягаючи більшої маси при більш швидкому зростанні і низькою конверсією корму. А у випадку з індивідуальним добором кнурів-плідників ця лінія неодмінно задовольнить ваші потреби і перевершить всі очікування.

Лінія Hypor Maxter

Досягла великого комерційного успіху завдяки своїй винятковій  якості пісної свинини, високій продуктивності і надзвичайній  швидкості росту. В комерційних колах гібрид HyporMaxter називають п’єтреном, який найшвидше росте

З таким молодняком не потрібно жертвувати швидкістю росту і однорідністю в гонитві за досягненням високого виходу пісної свинини. Лінія HyporMaxter виробляє швидкозростаючих, продуктивних і однорідних свиней, які відповідають найвищим вимогам виходу пісної свинини. Переваги: однорідність, відсутність стрес-гену HAL.

HyporKanto

Свинина преміальної якості без преміальних виробничих витрат. М’ясо, отримане від цих гібридів, характеризується відмінною мармуровістю, вологоутримуючою здатністю. Ідеальне для поставок на найвибагливіші зовнішні ринки, в закладу високої кухні і кращі торгові мережі.

Невибагливі, міцні, тривалі свині HyporKanto підкорюють своїми показниками середньодобового приросту, високим процентом виходу пісного м’яса з туші.