Залиште Ваші дані

  БМВД — спеціальний кормовий концентрат, що складається із Б — білкових компонентів, М — мінеральних компонентів, В — вітамінів у вигляді Д— добавок.

  Призначення БМВД: збалансувати раціон сільськогосподарських тварин і птиці, врахувавши напрям продуктивності, вік та фізіологічні особливості поголів’я.

  Головний акцент у складі БМВд відведено білковій складовій. Це протеїн рослинного походження (продукти переробки сої або соняшнику), тваринного походження (суха молочна сироватка, сухе знежирене молоко). Додаткового вводяться незамінні амінокислоти (лізин, метіонін, триптофан, треонін, цистин).

  Джерелом вітамінів у БМВД слугують вітамінні комплекси, мінеральних речовин — харчова сіль, крейда, монокальція фосфат, комплекси, що містять залізо, селен, йод, цинк, кобальт та інші.

  Хоча БМВД містить усі необхідні для росту і розвитку речовини, але годувати виключно цим концентратом небезпечно і економічно не вигідно. Добавку додають до подрібнених зернових згідно з рекомендацією виробника. В залежності від виду тварин, віку, фізіологічним періодом та технологічним етапом вирощування вміст БМВД в раціоні коливається від 5 до 30%.

  Наші фахівці ще розробляють цей рецепт. Якщо Вас цікавить БМВД для перепелів, напишіть нам. Ми підберемо для Вас оптимальне рішення.

  Вибачте, калькулятор в розробці