Якісний та безпечний корм — основа здоров’я, продуктивності та економічної ефективності поголів’я. Таким критеріям 100% відповідають готові кормові рішення від ТМ Granula Gold. Повнораціонні комбікорми, БМВД виготовляються на сучасних вітчизняних заводах з найкращої вітчизняної рослинної сировини та закордонних комплексів мікроелементів, вітамінів, функціональних добавок. Все, аби ви спробували золоту перевагу ефективності Granula Gold.

  Залиште Ваші дані

  Годівля з використанням Granula Gold економить час і кошти.

  • Час, бо вам не потрібно розраховувати раціон, балансуючи поживну та енергетичну цінність корму, додаючи вітаміни, мікроелементи.
  • Економить гроші, бо на готових кормових рішень тварини інтенсивно ростуть, підвищуючи несучість, середньодобовий приріст та забійний вихід.
  • Наша база знань стане в пригоді усім, хто вирощує тварин або лише пробує себе у ролі фермера. У теоретичній базі на сайті ви знайдете поради щодо годівлі та утримання від фахівців зоотехнії та ветеринарної медицини.

  Виникли питання щодо асортименту або труднощі з оформленням замовлення? Залиште свій номер телефону, і продовж наступного робочого дня наш менеджер вас набере.